Portfolio kurzů

Vzděláváme profesionály v sociálních službách a máme široké portfolio kurzů z oblasti práce s klientem i z oblasti managementu. Všichni naši lektoři mají bohatou praxi v tématech, která školí. Proškolili jsme již tisíce spokojených účastníků ve stovkách různých organizací. Všechny své zkušenosti ochotně sdílíme s účastníky kurzů.

PORTFOLIO KURZŮ U NÁS DĚLÍME NA 5 ZÁKLADNÍCH OBLASTÍ


JAK TO NA NAŠICH KURZECH PROBÍHÁ?

  • Nejlépe se člověk učí tím, že o věcech přemýšlí a zkouší je dělat. Proto jsou naše kurzy plné aktivit, úkolů a diskusí. Případná přednáška lektora trvá ideálně 5, někdy 10, v nejhorším 20 minut.
  • Na kurzech pracujeme se skupinami do 20 lidí, aby měl každý možnost ptát se, diskutovat. Zajišťujeme kontakt každého účastníka s lektorem nebo lektory.
  • Kurzy, kterých se účastní více než 10 lidí, realizují zpravidla dva lektoři, aby byla zajištěna maximální kvalita obsahu kurzu i procesu práce se skupinou nebo týmem.

Vyberte si kurz, který vás z dané oblasti zajímá, a přečtěte si podrobnější informace, nebo se rovnou přihlaste na termín otevřeného kurzu, anebo si objednejte kurz na míru do vaší organizace.

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY