Role manažera II. – efektivita a de/motivace v každodenní práci manažera

Nestíháte? Přepisujete si v diáři úkoly z jednoho týdne na druhý? Slýcháte od zaměstnanců často: „To se nedá stihnout!”? Přijďte zjistit, kde je chyba! Pojďte také zjistit, proč se vám některé investice do personálu nevracejí a jak to udělat, aby byli zaměstnanci v práci rádi.


Alternativní a augmentativní komunikaceKurz je akreditován MPSV č. A2017/0016-SP/VP.
Rozsah kurzu je 8 vyučovacích hodin.

ROLE MANAŽERA II.: EFEKTIVITA A DE/MOTIVACE V KAŽDODENNÍ PRÁCI MANAŽERA

ANOTACE KURZU:

Kurz rozvíjí dvě manažerská témata: (1) efektivní využívání pracovního času a (2) motivace pracovníků.
První část je zaměřena na práci s vlastním časem manažera, na hledání individuálních způsobů jeho efektivnějšího využití a také na práci s časovým snímkem. Metoda práce s časovým snímkem je prezentována i jako nástroj pro další manažerské činnosti (hodnocení pracovníků, plánování kapacit atp.).
Druhá část kurzu je věnována motivaci zaměstnanců. Prvním krokem v tomto tématu je hledání toho, kdy je a kdy není vhodné pracovníka motivovat, resp. jaké otázky je potřeba si zodpovědět před tím, než manažer motivační prvky začne využívat. Druhým krokem je pak hledání individuálních způsobů práce se zaměstnanci, které jsou pro ně motivující.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro manažery, kteří se zamýšlejí nad tím, jak oni nebo jejich podřízení využívají svůj pracovní čas, kteří se sami sebe ptají, proč tráví v práci 10 hodin denně nebo proč věčně nestíhají.
Pro manažery, kteří mají pocit, že motivují své zaměstnance, pracují s nimi, věnují jim svůj čas… ale ono to tak nějak nemá žádné výsledky…

CO VÁM KURZ PŘINESE:
  • Budete umět analyzovat obsah vlastní práce (vycházející z cílů a poslání organizace) a hledat vhodná opatření, jak práci zorganizovat a zefektivnit u sebe i u svých podřízených (time management a efektivita práce).
  • Budete umět posoudit, zda je konkrétního zaměstnance potřeba a vhodné motivovat, nebo spíše volit pro práci s ním jiné nástroje.
  • Budete rozumět de/motivačním procesům jako prvkům, které se uplatňují v systematické personální práci (hodnocení pracovníků, odměňování atd.), stejně jako každodenní personální práci (průběžná zpětná vazba pracovníkům).
  • Budete umět identifikovat prvky, které de/motivují pracovníky, a vhodné nástroje pro jejich motivaci.

MÁTE O TENTO KURZ ZÁJEM?

Aktuálně není vypsaný žádný termín otevřeného kurzu.

Rádi kurz realizujeme přímo u vás v organizaci, ať už sídlíte kdekoliv v České republice. Stačí vyplnit tento krátký formulář nebo nám zavolat a vše společně domluvíme.


LEKTOŘI O KURZU:

LADA FURMANÍKOVÁ

Jak často se potkávám s manažery, kteří si do diáře napíší další úkoly i přesto, že už teď nestíhají? Kteří mi posílají maily v pátek v 10 večer? Kteří přemýšlejí o tom, proč si jejich podřízení stěžují, že „se to nedá stihnout“? A jak často si myslíte, že potkávám manažery, kteří se o zaměstnance starají? Platí jim supervizi, školení i relaxační volnočasové aktivity, a přesto nedosahují takových výsledků, jaké by si představovali? No… často. Rozhodně tak často, že bylo potřeba vymyslet tenhle kurz!

TOMÁŠ MASOPUST

Baví mě potkávat se s manažery, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti, zajímají se o nástroje, které mohou využít ve své praxi a sdílet své zkušenosti s ostatními. V tomto kurzu se navíc věnujeme dvěma tématům, které jako manažer považuji za základní kameny úspěšného vedení, tedy motivaci a time managementu. Tenhle kurz mě zkrátka baví.

 

ODBORNÉ VEDENÍ KURZŮ – LEKTOŘI


 

INFORMACE O KURZU KE STAŽENÍ V PDF

Zajímají vás podrobnější informace k tomuto kurzu nebo se chcete zeptat na něco jiného?
Napište nám na kurzy@tudytam-vzdelavani.cz nebo nám zavolejte na mobil: +420 721 847 730.

KOMPLETNÍ PORTFOLIO KURZŮ

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

Zásady ochrany osobních údajů
NOVINKY TUDYTAM