Blog

Ze socialniho pracovnika manazerem
Sociální pracovník jako manažer
Manažer, tedy vedoucí pracovník, je povolání, které je v posledních letech čím dál tím víc potřeba. Praxe ukázala, že dobrý vedoucí nemusí být ten největší odborník a že řídící, manažerské dovednosti se lze učit, rozvíjet je a následně uplatnit Read more.
Výlet aneb příběh o důležitosti plánování…
Pojedeme na výlet! Parta kamarádů se jednoho večera v nejmenované restauraci rozhodla, že pojede na výlet. Letos v červnu pojedou do Tater. Představa byla jasná – horská chata, prodloužený víkend, žádná honička, a přitom zdolat aspoň jeden z okolních vrcholů, Read more.
Je to opravdu tak skvělá zpráva?
Ministerstvo práce a sociálních věcí „poprvé v historii vyčlenilo 150 milionů korun na pobytové služby pro autisty“, píše na své facebookové stránce ministryně Jana Maláčová. Lidé s autismem a náročným chováním konečně jako téma! Ano, je skvělé, že je z péče Read more.
Psaní záznamů v sociálních službách
8 kritérií dobrého záznamu
V TUDYTAM máme za to, že psaní záznamů v sociálních službách je umění. Všichni ale víme, že umělcem se buď narodíme, nebo to “pěkně” vydřeme. No a aby ta případná dřina nebyla moc velká, máme pro vás 8 Read more.
Přehled otevřených kurzů 2019
• Aktualizované PDF ke stažení • Read more.

 

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Budějovická 9, Praha 4 – Michle
(prostory Křesťanského společenství Praha Jih)

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

Zásady ochrany osobních údajů
NOVINKY TUDYTAM