Strategické plánování

Umíme s vámi hledat vhodné strategie pro pomáhající organizace od nejmenších až po ty největší.

Již desítky organizací prošly plánovacím procesem pod naším vedením. Manažerské týmy oceňují naši vysokou odbornost a znalost prostředí sociálních služeb kombinovanou s citlivým přístupem vycházejícím ze situace organizace, pro kterou pracujeme.

Tvorba plánu zabere od 3 do 10 dnů společné práce (podle velikosti organizace a situace) a na jejím konci budete vědět, kam míříte. Od poslání organizace, přes vizi, analýzu současného stavu až po plánování aktivit.

Zkušenost se strategickým plánováním s námi popisuje přehledně ředitelka Zlínské Naděje – Kateřina Pivoňková, koukněte se!

S poptávkou pro realizaci strategického plánování se obracejte na Honzu Kostečku, který s vámi rád domluví vše potřebné.

POPTÁVKA STRATEGICKÉHO PLÁNOVÁNÍ

ŘEKLI O NÁS

Mgr. Myroslava Bubela, Green Doors, z.ú., Praha 8
Strategické plánování

Plánování se vždy zvládlo svépomocí, ale bylo to náročné a vyčerpávající. S energií na konci sil jsme šli do strategického plánování s Tomášem. Tři dny práce, kterým předcházela mapovací konzultace a úvodní „kruhový trénink“. Efektivně strávený den, kdy jsme dostali spoustu podnětů jak celý proces komunikovat do organizace a zapojit širší tým.

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

NOVINKY TUDYTAM