Strategické plánování

Umíme s vámi hledat vhodné strategie pro pomáhající organizace od nejmenších až po ty největší.

 

Již desítky organizací prošly plánovacím procesem pod naším vedením. Manažerské týmy oceňují naši vysokou odbornost a znalost prostředí sociálních služeb kombinovanou s citlivým přístupem vycházejícím ze situace organizace, pro kterou pracujeme.

Tvorba plánu zabere od 3 do 10 dnů společné práce (podle velikosti organizace a situace) a na jejím konci budete vědět, kam míříte. Od poslání organizace, přes vizi, analýzu současného stavu až po plánování aktivit.


KDO VÁS PLÁNOVÁNÍM PROVEDE?

Hana Urbanová


JAK TO DĚLÁME?

Při plánování se držíme námi ověřeného postupu, který jsme sepsali do infografiky STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ V KOSTCE. Nahlédněte do ní.

INFOGRAFIKA KE STAŽENÍ

S poptávkou pro realizaci strategického plánování se obracejte na Honzu Kostečku, který s vámi rád domluví vše potřebné.

POPTÁVKA STRATEGICKÉHO PLÁNOVÁNÍ

ŘEKLI O NÁS

Miroslav Petrášek, ředitel, Charita Tábor

Strategické plánování je natolik obsáhlý proces, že si ho bez externího lektora vlastně nedokáži představit. S lektorkou Hankou z TUDYTAM jsme společně s naším týmem strávili intenzivní 4 dny. Nicméně výsledek, ač zpočátku se zdál velmi neuchopitelný, ve finále stojí za to! Na 3 budoucí roky jsme si naplánovali spoustu rozvojových úkolů a tým je přijímá za své. Plánování s TUDYTAM předčilo mé očekávání, proto mohu jen doporučit.


Zkušenost se strategickým plánováním s námi popisuje přehledně ředitelka Zlínské Naděje – Kateřina Pivoňková, koukněte se!


Mgr. Myroslava Bubela, Green Doors, z.ú., Praha 8

Plánování se vždy zvládlo svépomocí, ale bylo to náročné a vyčerpávající. S energií na konci sil jsme šli do strategického plánování s Tomášem. Tři dny práce, kterým předcházela mapovací konzultace a úvodní „kruhový trénink“. Efektivně strávený den, kdy jsme dostali spoustu podnětů jak celý proces komunikovat do organizace a zapojit širší tým.

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY