SUPERVIZNÍ KEMP 2024

Pojďte si s námi zacvičit na supervizním kempu a ponořit se do supervizních hlubin.
Pojďte se společně supervizorsky setkat na delší dobu (3 dny a 2 noci).
Pojďte společně pracovat a vzájemně se inspirovat.
A to všechno v přírodě.


ANOTACE

Supervizní kemp přináší příležitost setkat se s kolegy supervizory na 3 dny a strávit je v příjemném pracovním spojenectví.

Budeme společně sdílet supervizní kazuistiky, nacvičovat supervizní intervence, diskutovat o supervizních tématech. Budeme trénovat ve skupinkách větších i menších a také ve dvojicích. Budeme se střídat v různých rolích ve vztahu k supervizi. Kemp je zkrátka nabídkou tréninkového prostoru, ve kterém si můžeme zkoušet různá pojetí supervize, propátrávat vlastní styly, přemýšlet, diskutovat a sdílet s jinými supervizory. Je nabídkou aktivního zapojení se do supervize supervize, ať už v roli supervizanta nebo supervizora.


KDY?

05. – 07. 06. 2024

KDE? Konferenční centrum Immanuel

KAPACITA AKCE? maximálně 40 lidí

ZA KOLIK? 3 900 Kč

(bez ubytování a stravy)

Společný program startuje ve středu ve 14 hodin a končí v pátek ve 12 hodin. Přijeďte dříve, ať se stihnete v klidu ubytovat. 😊

PRO KOHO?

  • Pro supervizory všech líhní, škol a směrů, zkušené i začínající.
  • Pro všechny, kteří si chtějí zkoušet, hrát a sdílet.
CHCI SE REGISTROVAT NA VYPSANÝ TERMÍN PŘEHLED VŠECH AKTUÁLNĚ VYPSANÝCH (NEJEN) SUPERVIZNÍCH AKCÍ


NA KEMP SI S SEBOU PŘIVEZTE:

  • vlastní supervizní témata, na kterých chcete pracovat (čím víc, tím líp),
  • otázky, na které chcete slyšet odpovědi a které chcete diskutovat s ostatními,
  • situace z vlastních supervizí.

ORGANIZÁTOŘI O KEMPU…

…aneb proč si myslíme, že byste vážně měli přijet?

BOHUNKA KALOUSKOVÁ

Jako supervizorka se při supervizích v sociálních službách setkávám se spoustou otázek, které se kolem supervizí objevují. Ráda je s vámi proberu – zajímá mě, jak to máte vy. Také se těším na supervize supervizí a mikrointervence v akváriu.

HELENA KOŽÍŠKOVÁ

Často mluvíme o tom, jak se supervize dělá.

Supervizní kemp je pro mě příležitost bavit se o tom, jak ji děláme my – každý z nás, kdo přijede.

HONZA KOSTEČKA

Když jsem se poprvé setkal se supervizí, myslel jsem, že je to nějaká magie… Moc jsem nerozuměl tomu, co se děje, ale fascinovalo mě, že to funguje. Dnes už vím, že supervize je řada osvědčených postupů, pravidel a přístupů, které jsou mocným nástrojem k učení a zlepšování. Ale ta magie zůstala. Magie jedinečného hlubokého setkání, nečekaných aha, náhlé úlevy i radosti z objevování.

Těším se na broušení supervizních nástrojů i společné magické momenty.

HONZA PALEČEK

Supervize je pro mě objevování toho, co na začátku nikdo (včetně mě) neví. To objevování mám rád. A prý u toho ještě budeme cvičit a potápět se, jak píšeme v úvodu. To bych chtěl vidět toho, kdo by tohle nechtěl vidět.

TOMÁŠ H. MASOPUST

Supervize je dobrodružství. Supervize je sdílení, zkoumání a objevování. Supervize je spočinutí i rozvoj, zábava i námaha, napětí i uvolnění, věda i umění.

Tři dny naplánované supervizory, určené supervizorům, aby je strávili mezi supervizory a věnovali se supervizi, to bude… jízda.

DANIEL KAUCKÝ

Supervize je unikátní děj pečující o naplnění možností, které v rámci svého profesního konání máme. Být v tomto procesu spolu s druhými, znamená být v něm otevřeně a odvážně i sám se sebou. Supervizní kemp je příležitost, kdy tomu tak je!


JAKÉ TO NA SUPERVIZNÍM KEMPU S TUDYTAM BYLO?

V Newsletteru ČIS, Prosinec 2023, číslo 2 vyšel článek, ve kterém Václav Lebduška sdílí svou zkušenost. Přečtěte si jej.

KLIKNĚTE A PŘEČTĚTE SI HO

Zajímají vás podrobnější informace k tomuto akci anebo se chcete zeptat na něco jiného? Napište Heleně Kožíškové na helena@tudytam-vzdelavani.cz nebo jí zavolejte na mobil: +420 777 183 112.

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY