Kmenový tým

„My, co spolu chodíme.“

6 členů spolku TUDYTAM, akcionáři myšlenky, zakladatelé, ti, kdo to celé vymysleli a dnes to řídí. Známe se už dlouho a stále nás baví mít spolu TUDYTAM. Sdílíme svoje know-how, těšíme se z úspěchů a podporujeme se, když se nedaří.Lada Furmaníková

V sociálních službách se objevila náhodou, ale nějak se to zvrhlo a Lada zjistila, že bez nich už to nepůjde. S láskou a plným nasazením je rozebírá a skládá zase dohromady, aby to tak nějak lépe sedělo.

Přečtěte si kompletní medailonek

Dita Vojířová

Maličkosti ve vztahu s klientem, které mohou změnit celou spolupráci, nejlépe vidí Dita. Bydlí na kopci, takže má nadhled, ale přesto vidí i ty nejmenší detaily, na kterých staví změnu.

Přečtěte si kompletní medailonek

Honza Kostečka

Potulný profesionální konzultant a amatérský DJ, milovník rodinného života a blízkého lidského kontaktu. Honza si práci užívá a chce, aby plynula jako příjemný večírek.

Přečtěte si kompletní medailonek

Tomáš Masopust

Manažerská dobrodružství v praxi, struktura a teorie. Rád objevuje, zkoumá a pojmenovává procesy a jevy, které jemu a všem okolo umožní víc si užít všechno, co život a práce nabízejí.

Přečtěte si kompletní medailonek

Honza Paleček

Sociolog v sociálních službách. Analýza a odstup. Úsporné a trefné komentáře. Tam, kde to jde, jezdí na kole. Easy rider.

Přečtěte si kompletní medailonek

Helena Kožíšková

Věří v to, že je potřeba pracovníky podporovat a rozvíjet tak, aby rostla jejich důvěra v sebe sama. Na tom pak mohou stavět lepší služby pro své klienty.

Přečtěte si kompletní medailonek


FRESH TÝM PODPORA A PROPAGACE EXTERNÍ SPOLUPRACOVNÍCI
Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

Zásady ochrany osobních údajů
NOVINKY TUDYTAM