Lada Valianová (Furmaníková)

V sociálních službách se objevila náhodou, ale nějak se to zvrhlo a Lada zjistila, že bez nich už to nepůjde. S láskou a plným nasazením je rozebírá a skládá zase dohromady, aby to tak nějak lépe fungovalo.

První sociální službu zažila roku 1997 ve Francii, další pak roku 1999 v Čechách. Srovnání těchto zkušeností ji donutilo a stále nutí k tomu, aby se pokoušela měnit služby a podporovat organizace v tom, aby dělaly své služby dobré a ještě lepší. Proto se s ní u nás potkáte mimo jiné při tématech transformace a deinstitucionalizace sociálních služeb nebo řízení změn v organizacích a věnuje se také auditům a hodnocení kvality služeb.

Ráda čte a baví jí, že v textech nalézá vysvětlení toho, co vidí v praxi. Při školeních i konzultacích se tak může (a dělá to ráda) odpovědně odvolávat na širokou škálu vědeckých poznatků, které umí velmi srozumitelně a efektivně přenášet do praxe organizací (třeba kdyby vás zajímalo, jak souvisí klasický Aschův experiment s tím, co se děje u vás na poradě…). Lada taky ráda píše a pracuje s týmy a má ráda metodiky (ano, opravdu).

Má zkušenosti především ze služeb poskytovaných lidem s mentálním a kombinovaným postižením a duševním onemocněním, několik let učila na Katedře sociální práce FSE UJEP v Ústí nad Labem a katedře Řízení a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích FHS UK v Praze. Kromě TUDYTAM působí jako metodik v Asistence, o.p.s.

KONTAKT NA LADU


KDE SE MŮŽETE S LADOU NEJČASTĚJI SETKAT? 

AKREDITOVANÉ KURZY

PŘEČTĚTE SI TAKÉ JEJÍ ČLÁNKY NA BLOGU


NASKENUJTE A ULOŽTE SI KONTAKT NA LADU DO SVÉHO TELEFONU

ZPĚT NA STRÁNKU EXPERTI
Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY