• PDF ke stažení •

Opět pro vás máme ucelený přehled všech otevřených kurzů a setkání, tentokrát pro jaro/léto 2020. Podívejte se, co jsme pro vás v průběhu 1. poloviny roku 2020 připravili.

Chcete dát o našich kurzech vědět kolegům nebo svým podřízeným? Sdílejte tento příspěvek, nebo stačí kliknout na tlačítko, přehled si stáhnout, vytisknout a pověsit tam, kde ho každý uvidí.

Vytiskněte si náš přehled kurzů a setkání a dejte ho třeba na nástěnku.

Poznámka: Ke stažení je nyní opravená verze, kde je změněné datum kurzu Ochrana osobních údajů v praxi sociálních služeb.

Neustále sledujeme, ptáme se a diskutujeme, co by vám pomohlo lépe pracovat a v jaké oblasti se můžete dále vzdělávat. I proto pro rok 2020 uvádíme dvě novinky:

Byli jste v roce 2019 na kurzu Individuální plánování nebo Psaní záznamů? Potom nezapomeňte využít voucher na 10% slevu na navazující kurz. Ale pozor! Platnost voucheru je pouze 6 měsíců. Varianty navazujících kurzů v roce 2020:

Doporučili byste naše kurzy svým kolegům a známým? Sdílejte náš přehled kurzů a přijďte na vybraný kurz společně.😊 Už teď se těšíme na objevování a zkoumání krás i temných zákoutí sociální služby.

Váš tým TUDYTAM