Celek je více než součet částí. Naši lektoři a konzultanti vidí vaši organizaci jako celek a systém.
Pomůžeme, abyste porozuměli tomu, co se děje, a podpoříme změnu, kterou potřebujete na různých úrovních organizace. Komplexní intervence a dlouhodobé spolupráce jsou vrcholem toho, co s námi můžete zažít.

STRATEGICKÉ PLÁNOVÁNÍ

Podíváme se na to kdo jste, kde se nacházíte, kam chcete jít a jak se tam dostanete. Co se nenaplánuje, to se nestane a my to víme. Desítky strategických plánů, které jsme pomohli vytvořit mluví za vše.

Podívejte se na více informací

TEAMBUILDING

Teambuilding od TUDYTAM znamená efektivně strávený čas zaměřený na budování a posilování týmu. Zapomeňte na trapné hry a drahé efektní aktivity. Připravte se společnou práci a zážitek.

Podívejte se na více informací

AUDITY, HODNOCENÍ, EVALUACE

Někdy je dobré vědět, jak na tom jste. Umíme do hloubky prozkoumat manažerské procesy ve vaší organizaci, kvalitu služby, nebo jednotlivé téma.

Podívejte se na více informací

KONZULTACE K PROCESŮM A FUNGOVÁNÍ SLUŽBY A ORGANIZACE

Pro každé téma existuje vhodný konzultant. A my víme, který to je. Umíme z našich lidí vybrat toho, kdo sedne právě vám a pomůže s tím, co potřebujete.

Podívejte se na více informací

KURZY NA MÍRU

Nemusíte ani přesně vědět, jaký kurz od nás potřebujete. Stačí znát jen problém, téma nebo oblast, kterou potřebujete posílit, a TUDYTAM pro vás zrealizuje kurz, který vaše pracovníky naučí to, co potřebujete. Nebo už víte přesně na který kurz máte zálusk a my přijedeme až k vám.

Podívejte se na více informací
Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY