O nás

KDO JSME? 

TUDYTAM, velmi dobře zapsaný spolek, je vzdělávací a poradenské sdružení odborníků, které podporuje pomáhající organizace v jejich růstu. Jsme kolegové, kteří toho spolu už hodně zažili. Naše klikaté cesty od roku 2017 společně vedou pod jménem TUDYTAM.

This slideshow requires JavaScript.

KMENOVÝ TÝM TUDYTAM

Žijeme a zastáváme stejné přístupy a hodnoty a umíme skvěle spolupracovat. Sdílíme své postupy, potíže i řešení a sílu tohoto sdílení poskytujeme našim klientům – organizacím.  Každý z nás má dlouhodobou zkušenost nejen jako lektor a konzultant, ale také jako manažer nebo pracovník v přímé péči či obojí. Proto jsme v sociálních službách jako doma.

Obklopujeme se dalšími odborníky, kteří s námi v tématech důležitých pro organizace externě spolupracují.

EXTERNÍ SPOLUPRACOVNÍCI
CO DĚLÁME?

Poskytujeme externí podporu v prostředí pomáhajících organizací, zejména sociálních služeb.
Realizujeme otevřené kurzy pořádané převážně v Praze, ale i kurzy na míru v organizacích. Konzultujeme, děláme audity a evaluace. Poskytujeme supervize.

Chceme, aby klienti dostávali kvalitní služby a rozumíme tomu, jak to souvisí s dovednostmi pracovníků a řízením organizací. Za svoji profesní kariéru jsme v součtu proškolili tisíce lidí, podporovali v růstu stovky organizací, konzultovali desetitisíce otázek, a stále se necháváme překvapovat tím, jak dobrodružné je hledat odpovědi a řešení ve složité a krásné realitě.

JAK PRACUJEME?

Snažíme se být průvodci na cestě hledání odpovědí a řešení. Svoji odbornost využíváme k hledání odpovědí na složité otázky fungování týmů, služeb i práce s klientem.

Spolupracujeme v týmu, a tak jsme schopni dělat komplexní a dlouhodobou podporu zaměřenou na změnu v organizaci, při které umíme kombinovat různé typy intervencí (vzdělávání, poradenství, audity atd.).

Vycházíme z toho, že různorodost je skvělá věc. Organizace proto podporujeme v hledání řešení, které jim sedne. Správné řešení vzniká v dialogu.

Respektujeme názory, postřehy a potřeby pracovníků na všech úrovních organizace. Jsou stejně důležité jako názory, postřehy a potřeby klientů. Víme, že nutnou (nikoliv dostačující) podmínkou pro dobrou práci s klienty je dobrá práce se zaměstnanci.

Pracujeme s očekáváními a potřebami lidí v organizaci. Zajímá nás, co účastníci chtějí a co si potřebují z kurzu nebo konzultace odnést. Průběh intervencí těmto potřebám přizpůsobujeme.

Máme za to, že nejlépe se člověk učí tím, že o věcech přemýšlí a zkouší je dělat. Proto jsou naše kurzy plné aktivit, úkolů a diskusí. Případná přednáška lektora trvá ideálně 5, někdy 10, v nejhorším 20 minut.

Na kurzech pracujeme se skupinami do 20 lidí, aby měl každý možnost ptát se a diskutovat a aby byl možný kontakt každého účastníka s lektorem nebo lektory.

Kurzy, kterých se účastní více než 10 lidí, realizují dva lektoři, aby byla zajištěna maximální kvalita obsahu kurzu i procesu práce se skupinou nebo týmem.

Tým TUDYTAM se hodně a rád schází. Vzájemně konzultujeme, vyměňujeme si zkušenosti a pracujeme na vlastním profesním rozvoji.

Srdce TUDYTAM bije ve shodném rytmu se širším týmem dalších spolupracujících odborníků tak, abychom pro vás vždy mohli vybrat ty, jejichž odbornost a zkušenosti odpovídají potřebám a situaci jednotlivců, týmů nebo organizací.

 

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Budějovická 9, Praha 4 – Michle
(prostory Křesťanského společenství Praha Jih)

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

Zásady ochrany osobních údajů
NOVINKY TUDYTAM