Síla sdílení, moc reflexe

Pozice manažera je v mnoha ohledech osamělá, přináší mnoho výzev a požadavků a zároveň je mezi ostatními členy týmu unikátní. Pro úspěch služby a organizace je klíčové, aby manažeři na všech úrovních pracovali dobře, byli opečovaní a měli prostor se rozvíjet a promýšlet řešení problematických momentů. Supervizní skupina je místo, kde je právě toto ideálně možné.


Síla sdílení, moc reflexeSUPERVIZNÍ SKUPINA
PRO MANAŽERY POMÁHAJÍCÍCH ORGANIZACÍ

CO SUPERVIZNÍ SKUPINA NABÍZÍ

Nabízíme citlivě a dynamicky utvářený prostor, kde můžeme pojmenovávat, rozklíčovávat, volit mezi různými řešeními a hledat nejlepší možné cesty postupu. A také nezapomínat na sebe a na to, jak to všechno přežít.

Budeme používat metodu supervize, tedy reflexe vlastní práce zaměřené na rozšiřování porozumění, řešení obtížných situací a učení se prostřednictvím vlastní zkušenosti a sdílení s ostatními.

Skupina je po celou dobu vedena dvěma supervizory. To nabízí velkou možnost improvizace, bezpečí i radosti ze společné práce.

PRO KOHO JE SUPERVIZNÍ SKUPINA URČENA

Pro manažery všech úrovní z pomáhajících a sociálních organizací z neziskové i příspěvkové sféry.
Pro manažery, kteří zažívají osamělost své pozice a tlaky z úrovní pod nimi i nad nimi.
Pro manažery, kteří hledají místo, kde mohou spočinout, učit se a sdílet.

STRUKTURA SUPERVIZNÍ SKUPINY

Skupina má maximálně 12 členů a je koncipovaná jako uzavřená a není možné do ní v průběhu roku dále přistoupit.
Skupina společně stráví 6 dní: úvodní 2 dny a další 4 dny v jednodenních setkáních.
V průběhu setkání je většina času věnována práci na tématech, která přinášejí členové skupiny.


AKTUÁLNÍ TERMÍNY SUPERVIZNÍ SKUPINY

Supervizní skupina aktuálně není vypsaná.

CENA: 11 900,- / účastníka
Cena zahrnuje práci dvou lektorů po celou dobu konání supervizní skupiny (6 dní), pronájem místnosti pro setkání, drobné občerstvení.

Cenu je možné rozložit do 2 splátek podle následujícího splátkového kalendáře:

  • 1. splátka do … – 6 000 Kč
  • 2. splátka do … – 5 900 Kč
PŘIHLÁŠKA NA SUPERVIZNÍ SKUPINU
LEKTOŘI SUPERVIZNÍ SKUPINY

DANIEL KAUCKÝ

Buďte si jisti, že ať se děje cokoli Dan se na to napojí a přidá svoji energii. Možná vás vyprovokuje, nebo nabídne nečekanou perspektivu. Z pozice protřelého supervizora a lektora volí odvážné strategie a nabízí překvapivé úhly pohledu. Dlouhodobě pracoval jako ředitel pro metodiku ve Fokusu Praha. Jako supervizor pracuje s řadou týmů pracovníků v přímé péči. Často je svědkem toho, kým pracovníci chtějí být vedeni, o kom sní a koho nevidí. Přeje oběma stranám, aby se našly.

HONZA KOSTEČKA

Býval manažerem a ředitelem a bavilo ho to. Dnes se s manažery na všech úrovních setkává téměř každodenně jako jejich průvodce a čím dál víc si uvědomuje, jak důležití jsou pro klienta, i když s ním nepracují. Zároveň také znovu a znovu vnímá, že nejlepší manažer je takový, který se dokáže postarat o sebe a pak svoji energii předává dál. Rád s manažery přemýšlí o jejich tématech a hledá s nimi řešení nejrozmanitějších potíží. Jeho oblíbená témata jsou zralé používání moci ve vztahu a láska k bližnímu v systému organizace.


JAK DANIEL A HONZA PRACUJÍ?
PODPORA JE V SÍLE SPOJENÍ

Dáváme podporu těm, kteří podporují jiné. S přijetím podpory pro sebe si mohu dovolit dávat jí přijatelně druhým. Dovolte si s námi laskavé kolegiální spojenectví určené pro detailní průzkum toho, co se odehrává.

PRÁCE JE NÁM RADOSTÍ

Momenty radosti a spokojenosti jsou nezbytné přísady. Práce nám pak chutná, baví nás, jde nám a děláme jí rádi. Držíme se radosti tam, kde je, a uvolňujeme jí cestu tam, kde se zdá, že není. Radost z práce dáváme do každého momentu.

REFLEXÍ PRÁCE NAVÁDÍME KE ZMĚNÁM

Je důležité promýšlení a reflexe toho, co se děje. V naší práci je promýšlení odrazovým můstkem k posunu. K posunu k lepšímu, k řešení obtížného, k rozvoji skvělého. I malý krok se počítá a velké věci se skládají z malých kroků. Naše práce vede ke změnám.

INFORMACE O SUPERVIZNÍ SKUPINĚ KE STAŽENÍ V PDF

Zajímají vás podrobnější informace k této supervizní skupině a nebo se chcete zeptat na něco jiného?
Napište Honzovi Kostečkovi na honza@tudytam-vzdelavani.cz, nebo mu zavolejte na mobil: +420 608 335 785.

DALŠÍ INFORMACE K SUPERVIZÍM S TUDYTAM

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY