Když se reflexe nedaří

WORKSHOP PRO SUPERVIZORY

KDYŽ SE REFLEXE NEDAŘÍ

aneb jak reflektovat nereflexi?

CO VÁM WORKSHOP NABÍZÍ

Vyžaduje supervize reflexi?
Předpokládá supervize reflexi?
Rozvíjí supervize reflexi?

Ať tak či tak, jako supervizoři se více či méně často dostáváme do situací, kdy se reflexe z různých (ne)poznaných důvodů nedaří. Jednotlivec nebo tým reflexe není schopen nebo se do ní nechce pustit nebo jí dopustit.

Jsou týmy nebo jedinci, kteří nejsou schopni dostatečné sebereflexe, aby mohli supervizně pracovat, nebo je to jen výmluva, když se supervizorovi nedaří?

Jsou situace, kdy není vhodné reflektovat, i když jsme v supervizi, nebo jsou jen různé způsoby a úrovně reflektování pro rozličné kontexty?

Je reflexe hodnotovým základem, podmínkou a imperativem supervize nebo je jen ideálním výsledkem, který se ne vždy dostaví?

Základem workshopu bude opět hravé sdílení, zkoušení, sledování a reflektování.

Pro zkoumání použijeme, mimo jiné, již tradičně metodu supervizních mikrointervencí, která pokaždé umožnila bezpečné a dynamické objevování.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN

Workshop je určen praktikujícím supervizorům všech líhní a škol a pro studenty supervize.


TERMÍN WORKSHOPU

08. 01. 2025

KDE

PRAHA 

ZA KOLIK

2 340 Kč / účastníka

Cena zahrnuje přípravu workshopu, facilitaci, pronájem prostor a drobné občerstvení.


PŘIHLÁŠKY VYPLŇUJTE V ELEKTRONICKÉM FORMULÁŘI DO 20. 12. 2024.

PŘIHLASTE SE ZDE

Zajímají vás podrobnější informace k tomuto superviznímu workshopu a nebo se chcete zeptat na něco jiného?
Napište Honzovi Kostečkovi na honza@tudytam-vzdelavani.cz, nebo mu zavolejte na mobil: +420 608 335 785.

Chcete se na workshop přihlásit na poslední chvíli, tj. méně než 7 dní před jeho zahájením? Máte dotazy ohledně fakturace atd.? Obracejte se, prosím, na email: kurzy@tudytam-vzdelavani.cz, nebo +420 721 847 730.


VEDENÍ WORKSHOPU

HONZA KOSTEČKA

Poprvé, když se setkal se supervizí, si Honza myslel, že je to magie. Dnes je pro něj supervize hra, kterou je potřeba precizně a naplno hrát, protože má smysl prozkoumávat, prohlížet – reflektovat. Chce supervizi dělat precizně do hloubky a zároveň rychle, lehce a efektivně. Nebojí se mít na sebe i druhé nárok a zároveň rád navazuje intenzivní vztahy pracovního spojenectví s těmi, se kterými pracuje. Nejčastěji superviduje manažerské týmy a manažery v sociálních službách.

 

DANIEL KAUCKÝ

Buďte si jisti, že ať se děje cokoli, Dan se na to napojí a přidá svoji energii. Možná Vás vyprovokuje, nebo nabídne nečekanou perspektivu. Z pozice protřelého supervizora a lektora volí odvážné strategie a nabízí překvapivé úhly pohledu.

Pracoval 15 let v neziskové organizaci Fokus Praha jako metodický ředitel. Lektorsky se dlouhodobě soustředí na téma zvládání obtížných situací a agrese. Řadu let superviduje týmy v oblasti sociálních služeb. Víc a víc je fascinován facilitací interpersonálních konfliktů a je celkově zapálen do zkoumání rozmanitostí vnitřního i vnějšího pole komunikačních procesů. Rád povzbuzuje vnitřní volnost otevírající souhru s druhými.

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY