Jak se dělá etika?

WORKSHOP PRO SUPERVIZORY

JAK SE DĚLÁ ETIKA?  

CO VÁM WORKSHOP NABÍZÍ

Důstojnost, respekt, individuální přístup …. Všichni to známe, stále o tom mluvíme. V supervizní praxi se objevují situace, kdy tyto hodnoty nejsou naplňovány, nebo máme podezření na jejich porušování ve vztahu ke klientům nebo k zaměstnancům.

Budeme prozkoumávat, jak etiku dostat do komunikace a supervizní interakce. Kdy ošetřovat a kdy se vymezit. A jak se v tom cítit pohodlně.

Pro zkoumání použijeme mimo jiné metodu supervizních mikrointervencí, kterou jsme již mnohokrát vyzkoušeli a pokaždé umožnila bezpečné a dynamické objevování.

Základem workshopu bude opět hravé sdílení, zkoušení, sledování a reflektování.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN

Workshop je určen praktikujícím supervizorům všech líhní a škol a pro studenty supervize.

PDF KE STAŽENÍ ZDE.

TERMÍN WORKSHOPU

03. 01. 2024

KDE

PRAHA 

ZA KOLIK

2 340 Kč / účastníka

Cena zahrnuje přípravu workshopu, facilitaci, pronájem prostor a drobné občerstvení.


PŘIHLÁŠKY VYPLŇUJTE V ELEKTRONICKÉM FORMULÁŘI DO 20. 12. 2023.

PŘIHLASTE SE ZDE

Poznámka: Potřebujete vědět více informací? Neváhejte a volejte, nebo pište email: Honza Kostečkahonza@tudytam_vzdelavani.cz, tel.: +420 608 335 785

Chcete se na workshop přihlásit na poslední chvíli, tj. méně než 7 dní před jeho zahájením? Máte dotazy ohledně fakturace atd.? Obracejte se, prosím, na email: kurzy@tudytam-vzdelavani.cz, nebo +420 721 847 730.


LEKTOŘI WORKSHOPU

HONZA KOSTEČKA

Poprvé, když se setkal se supervizí, si Honza myslel, že je to magie. Dnes je pro něj supervize hra, kterou je potřeba precizně a naplno hrát, protože má smysl prozkoumávat, prohlížet – reflektovat. Chce supervizi dělat precizně do hloubky a zároveň rychle, lehce a efektivně. Nebojí se mít na sebe i druhé nárok a zároveň rád navazuje intenzivní vztahy pracovního spojenectví s těmi, se kterými pracuje. Nejčastěji superviduje manažerské týmy a manažery v sociálních službách.

 

DANIEL KAUCKÝ

Buďte si jisti, že ať se děje cokoli, Dan se na to napojí a přidá svoji energii. Možná Vás vyprovokuje, nebo nabídne nečekanou perspektivu. Z pozice protřelého supervizora a lektora volí odvážné strategie a nabízí překvapivé úhly pohledu.

Pracoval 15 let v neziskové organizaci Fokus Praha jako metodický ředitel. Lektorsky se dlouhodobě soustředí na téma zvládání obtížných situací a agrese. Řadu let superviduje týmy v oblasti sociálních služeb. Víc a víc je fascinován facilitací interpersonálních konfliktů a je celkově zapálen do zkoumání rozmanitostí vnitřního i vnějšího pole komunikačních procesů. Rád povzbuzuje vnitřní volnost otevírající souhru s druhými.


Zajímají vás podrobnější informace k tomuto superviznímu workshopu a nebo se chcete zeptat na něco jiného?
Napište Honzovi Kostečkovi na honza@tudytam-vzdelavani.cz, nebo mu zavolejte na mobil: +420 608 335 785.

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

NOVINKY TUDYTAM