Supervizní skupina pro manažery pomáhajících organizací
• STARTUJEME 15. – 16. 1. 2020 • 
MÁM O SUPERVIZNÍ SKUPINU ZÁJEM

Pozice manažera je v mnoha ohledech osamělá, přináší mnoho výzev a požadavků a zároveň je mezi ostatními členy týmu unikátní. Pro úspěch služby a organizace je klíčové, aby manažeři na všech úrovních pracovali dobře, byli opečovaní a měli prostor se rozvíjet a promýšlet řešení problematických momentů. Supervizní skupina je místo, kde je právě toto ideálně možné.


CO SUPERVIZNÍ SKUPINA NABÍZÍ:

Nabízíme citlivě a dynamicky utvářený prostor, kde můžeme pojmenovávat, rozklíčovávat, volit mezi různými řešeními a hledat nejlepší možné cesty postupu. A také nezapomínat na sebe a na to, jak to všechno přežít.

Budeme používat metodu supervize, tedy reflexe vlastní práce zaměřené na rozšiřování porozumění, řešení obtížných situací a učení se prostřednictvím vlastní zkušenosti a sdílení s ostatními.

Skupina je po celou dobu vedena dvěma supervizory. To nabízí velkou možnost improvizace, bezpečí i radosti ze společné práce.

PRO KOHO JE SUPERVIZNÍ SKUPINA URČENA:
  • Pro manažery všech úrovní z pomáhajících a sociálních organizací z neziskové i příspěvkové sféry.
  • Pro manažery, kteří zažívají osamělost své pozice a tlaky z úrovní pod nimi i nad nimi.
  • Pro manažery, kteří hledají místo, kde mohou spočinout, učit se a sdílet.
STRUKTURA SUPERVIZNÍ SKUPINY:

Skupina má maximálně 12 členů a je koncipovaná jako uzavřená a není možné do ní v průběhu roku dále přistoupit.
Skupina společně stráví 6 dní: úvodní 2 dny a další 4 dny v jednodenních setkáních.
V průběhu setkání je většina času věnována práci na tématech, která přinášejí členové skupiny.


KDY:

15. a 16. 1., 31. 3., 4. 6., 10. 9., 24. 11.  2020

KDE:

Praha – konkrétní místo bude upřesněno.

ZA KOLIK:

11 900,- Kč / účastníka

Cena zahrnuje práci dvou lektorů po celou dobu konání supervizní skupiny (6 dní), pronájem místnosti pro setkání, drobné občerstvení.

Cenu lze zaplatit v předem domluvených splátkách. Pokud máte zájem o takovou formu platby, kontaktujte Honzu Kostečku – honza@tudytam-vzdelavani.cz, tel.: +420 608 335 785.


PŘIHLÁŠKY VYPLŇUJTE V ELEKTRONICKÉM FORMULÁŘI UŽ DNES.

PŘIHLÁŠKA NA SUPERVIZNÍ SKUPINU

Poznámka:

Zajímají vás podrobnější informace k této supervizní skupině a nebo se chcete zeptat na něco jiného k obsahu?
Obracejte se, prosím, na:

Chcete se na výcvik přihlásit na poslední chvíli, tj. méně než 14 dní před jeho zahájením? Máte dotazy k fakturaci, nebo konání kurzu atd.? Obracejte se, prosím, na:


LEKTOŘI SUPERVIZNÍ SKUPINY

 

DANIEL KAUCKÝ

Buďte si jisti, že ať se děje cokoli Dan se na to napojí a přidá svoji energii. Možná Vás vyprovokuje, nebo nabídne nečekanou perspektivu. Z pozice protřelého supervizora a lektora volí odvážné strategie a nabízí překvapivé úhly pohledu. Dlouhodobě pracoval jako ředitel pro metodiku ve Fokusu Praha. Jako supervizor pracuje s řadou týmů pracovníků v přímé péči. Často je svědkem toho, kým pracovníci chtějí být vedeni, o kom sní a koho nevidí. Přeje oběma stranám, aby se našly.

HONZA KOSTEČKA

Býval ředitelem a bavilo ho to. Časem se z výkonné pozice posunul a nyní pečuje o organizace a jejich managementy jako konzultant a supervizor. Postupem času nabyl dojmu, že úspěšní ředitelé jsou zvláštními typy manažerů, jejich profil je často naprosto nemanažerský a vymyká se všem klasickým poučkám o managementu. A proto je má rád.


JAK DANIEL A HONZA PRACUJÍ?
PODPORA JE V SÍLE SPOJENÍ

Dáváme podporu těm, kteří podporují jiné. S přijetím podpory pro sebe si mohu dovolit dávat jí přijatelně druhým. Dovolte si s námi laskavé kolegiální spojenectví určené pro detailní průzkum toho, co se odehrává.

PRÁCE JE NÁM RADOSTÍ

Momenty radosti a spokojenosti jsou nezbytné přísady. Práce nám pak chutná, baví nás, jde nám a děláme jí rádi. Držíme se radosti tam, kde je, a uvolňujeme jí cestu tam, kde se zdá, že není. Radost z práce dáváme do každého momentu.

REFLEXÍ PRÁCE NAVÁDÍME KE ZMĚNÁM

Je důležité promýšlení a reflexe toho, co se děje. V naší práci je promýšlení odrazovým můstkem k posunu. K posunu k lepšímu, k řešení obtížného, k rozvoji skvělého. I malý krok se počítá a velké věci se skládají z malých kroků. Naše práce vede ke změnám.

INFORMACE O SUPERVIZNÍ SKUPINĚ KE STAŽENÍ V PDF


Zajímají vás podrobnější informace k tomuto kurzu nebo se chcete zeptat na něco jiného?
Napište nám na kurzy@tudytam-vzdelavani.cz.