• STARTUJEME 15. a 16. 1. 2019 •

Supervizní skupina pro manažery na vrcholu

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Pozice manažera je v mnohém unikátní. A čím výše se manažer v organizaci nachází, tím může narůstat i jeho osamělost. Každý manažer si zaslouží, aby byl opečován, protože jen spokojený manažer může vytvářet spokojenou organizaci, zaměstnance a klienty. Proto otevíráme supervizní skupinu pro ředitele a další manažery, kteří čas od času (nebo i častěji) zažívají osamělost vrcholové pozice.


ANOTACE KURZU:

Supervizní skupina pro manažery nabídne bezpečný prostor pro sdílení vlastních zážitků, zkušeností a problémů. Budeme mluvit o svých profesních trápeních a radostech, zkusíme si tvořit odstup od věcí, abychom mohli dělat co nejlepší možná rozhodnutí.
Budeme používat metodu supervize – tedy reflexe vlastní práce zaměřené na rozšiřování porozumění, řešení obtížných situací a učení se prostřednictvím vlastní zkušenosti a zkušenosti ostatních.
Skupina je po celou dobu vedena dvěma supervizory, což nabízí velkou možnost improvizace, bezpečí i radosti ze společné práce.

STRUKTURA A POČET HODIN
  • Skupina bude mít maximálně 12 členů a je koncipovaná jako uzavřená – nebude možné do ní v průběhu roku dále přistoupit.
  • Skupina společně stráví 6 dní – dva úvodní dny a další 4 dny v jednodenních setkáních.
PRO KOHO JE KURZ URČEN:
  • Pro ředitele a další manažery pomáhajících a sociálních organizací z neziskové i příspěvkové sféry.
  • Pro manažery, kteří zažívají osamělost své pozice a tlaky z úrovní pod nimi.
  • Pro ředitele a další manažery, kteří hledají místo, kde mohou spočinout, učit se a sdílet.

KDY:

15. a 16. 1. 2019; 28. 2. 2019; 11. 3. 2019; 23. 5. 2019; 20. 6. 2019 (celkem 48 hodin).

KDE:

Vzdělávací centrum, budova ASTRID, Dělnická 1324/9, Praha 7 – Holešovice, 170 00

ZA KOLIK:

12 120,- Kč /účastníka
(cena zahrnuje práci dvou supervizorů na všech setkáních, pronájem místnosti pro školení, drobné občerstvení)


PŘIHLÁŠKY VYPLŇUJTE V ELEKTRONICKÉM FORMULÁŘI DO 01. 1. 2019.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Poznámka:
Chcete se na kurz přihlásit na poslední chvíli, tj. méně než 7 dní před jeho zahájením?
Máte dotazy ohledně technických otázek, fakturace, osvědčení atd.?

Obracejte se, prosím, na email: kurzy@tudytam-vzdelavani.cz, nebo telefon: +420 721 847 730.


SUPERVIZOŘI, KTEŘÍ VÁS VEDOU:
HONZA KOSTEČKA

Býval ředitelem a bavilo ho to. Časem se z výkonné pozice posunul a nyní pečuje o organizace a jejich managementy jako konzultant a supervizor. V supervizích často zpracovává s manažery tlaky, které jsou na ně vyvíjeny a pomáhá jim vypořádat se s osamělostí i nároky na výkon. Management v profesionálním pomáhání vnímá jako skvělou a smysluplnou práci.

DANIEL KAUCKÝ

Buďte si jisti, že ať se děje cokoli Dan se na to napojí a přidá svoji energii. Možná Vás vyprovokuje, nebo nabídne nečekanou perspektivu. Z pozice protřelého supervizora a lektora volí odvážné strategie a nabízí překvapivé úhly pohledu. Dlouhodobě pracoval jako ředitel pro metodiku ve Fokusu Praha. Jako supervizor pracuje s řadou týmů pracovníků v přímé péči. Často je svědkem toho, kým pracovníci chtějí být vedeni, o kom sní a koho nevidí. Přeje oběma stranám, aby se našly.


JAK DANIEL A HONZA PRACUJÍ?
Podpora je v síle spojení

Dáváme podporu těm, kteří podporují jiné. S přijetím podpory pro sebe si mohu dovolit dávat jí přijatelně druhým. Dovolte si s námi laskavé kolegiální spojenectví určené pro detailní průzkum toho, co se odehrává.

Práce je nám radostí

Momenty radosti a spokojenosti jsou nezbytné přísady. Práce nám pak chutná, baví nás, jde nám a děláme jí rádi. Držíme se radosti tam, kde je, a uvolňujeme jí cestu tam, kde se zdá, že není. Radost z práce dáváme do každého momentu.

Reflexí práce navádíme ke změnám

Je důležité promýšlení a reflexe toho, co se děje. V naší práci je promýšlení odrazovým můstkem k posunu. K posunu k lepšímu, k řešení obtížného, k rozvoji skvělého. I malý krok se počítá a velké věci se skládají z malých kroků. Naše práce vede ke změnám.

ODBORNÉ VEDENÍ KURZŮ – LEKTOŘI


Zajímají vás podrobnější informace k tomuto kurzu nebo se chcete zeptat na něco jiného?
Napište nám na kurzy@tudytam-vzdelavani.cz.