• 30. 04. 2019 •
PŘIHLASTE SE ZDE

Nestíháte? Přepisujete si v diáři úkoly z jednoho týdne na druhý? Slýcháte od zaměstnanců často: „To se nedá stihnout”? Přijďte zjistit, kde je chyba! Pojďte také zjistit, proč se vám některé investice do personálu nevracejí a jak to udělat, aby byli zaměstnanci v práci rádi.


Kurz je akreditován MPSV č. A2017/0016-SP/VP.


ROLE MANAŽERA II.:
EFEKTIVITA A DE/MOTIVACE
V KAŽDODENNÍ PRÁCI MANAŽERA

ANOTACE KURZU:

Kurz rozvíjí dvě manažerská témata: (1) efektivní využívání pracovního času a (2) motivace pracovníků.
První část je zaměřena na práci s vlastním časem manažera, na hledání individuálních způsobů jeho efektivnějšího využití a také na práci s časovým snímkem. Metoda práce s časovým snímkem je prezentována i jako nástroj pro další manažerské činnosti (hodnocení pracovníků, plánování kapacit atp.).
Druhá část kurzu je věnována motivaci zaměstnanců. Prvním krokem v tomto tématu je hledání toho, kdy je a kdy není vhodné pracovníka motivovat, resp. jaké otázky je potřeba si zodpovědět před tím, než manažer motivační prvky začne využívat. Druhým krokem je pak hledání individuálních způsobů práce se zaměstnanci, které jsou pro ně motivující.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
  • Pro manažery, kteří se zamýšlejí nad tím, jak oni nebo jejich podřízení využívají svůj pracovní čas, kteří se sami sebe ptají, proč tráví v práci 10 hodin denně, nebo proč věčně nestíhají.
  • Pro manažery, kteří mají pocit, že motivují své zaměstnance, pracují s nimi, věnují jim svůj čas…. ale ono to tak nějak nemá žádné výsledky…
CO VÁM KURZ PŘINESE:
  • Budete umět analyzovat obsah vlastní práce (vycházející z cílů a poslání organizace) a hledat vhodná opatření, jak práci zorganizovat a zefektivnit u sebe i u svých podřízených (time management a efektivita práce).
  • Budete umět posoudit, zda je konkrétního zaměstnance potřeba a vhodné motivovat, nebo spíše volit pro práci s ním jiné nástroje.
  • Budete rozumět de/motivačním procesům jako prvkům, které se uplatňují v systematické (hodnocení pracovníků, odměňování ad.), stejně jako každodenní (průběžná zpětná vazba pracovníkům) personální práci.
  • Budete umět identifikovat prvky, které de/motivují pracovníky, a vhodné nástroje pro jejich motivaci.

KDY:

30. 04. 2019 (8 hodin)

KDE:

POZOR ZMĚNA! Již nejsme v ulici Dělnická, Praha 7 – Holešovice. NAŠE KURZY NYNÍ PROBÍHAJÍ v sídle Křesťanského společenství Praha Jih, Budějovická 9, Praha 4 – Michle.

Více informací, jak se k nám dostanete, najdete ve spodní části stránky:
KONTAKT

ZA KOLIK:

1 800,- Kč /účastníka
(cena zahrnuje práci dvou lektorů po celou dobu konání kurzu, pronájem místnosti pro školení, drobné občerstvení)


PŘIHLÁŠKY VYPLŇUJTE V ELEKTRONICKÉM FORMULÁŘI DO 23. 04. 2019.

PŘIHLASTE SE ZDE

Poznámka:
Chcete se na kurz přihlásit na poslední chvíli, tj. méně než 7 dní před jeho zahájením?
Máte dotazy ohledně technických otázek, fakturace, osvědčení atd.?

Obracejte se, prosím, na email: kurzy@tudytam-vzdelavani.cz, nebo telefon: +420 721 847 730.


LEKTOŘI O KURZU:
TOMÁŠ MASOPUST

Baví mě potkávat se s manažery, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti, zajímají se o nástroje, které mohou využít ve své praxi a sdílet své zkušenosti s ostatními. V tomto kurzu se navíc věnujeme dvěma tématům, které jako manažer považuji za základní kameny úspěšného vedení, tedy motivaci a time managementu. Tenhle kurz mě zkrátka baví.

LADA FURMANÍKOVÁ

Jak často se potkávám s manažery, kteří si do diáře napíší další úkoly i přesto, že už teď nestíhají? Kteří mi posílají e-maily v pátek v 10 večer? Kteří přemýšlejí o tom, proč si jejich podřízení stěžují, že „se to nedá stihnout“? A jak často si myslíte, že potkávám manažery, kteří se o zaměstnance starají? Platí jim supervizi, školení i relaxační volnočasové aktivity, a přesto nedosahují takových výsledků, jaké by si představovali? No… často. Rozhodně tak často, že bylo potřeba vymyslet tenhle kurz.

ODBORNÉ VEDENÍ KURZŮ – LEKTOŘI

Poznámka:
Kurz je veden jedním nebo dvěma lektory v závislosti na počtu přihlášených účastníků.


Zajímají vás podrobnější informace k tomuto kurzu nebo se chcete zeptat na něco jiného?
Napište nám na kurzy@tudytam-vzdelavani.cz.