Případová dilemata v supervizi aneb volá se klient!

WORKSHOP PRO SUPERVIZORY METODOU SUPERVIZNÍCH MIKROINTERVENCÍ

Při supervizi v týmech často dominantní pozornost poutají dynamické síly mezi členy týmu, konflikty, interakce se supervizorem. Avšak pracujeme v kontextech, které vznikly kvůli lidem, kterým sloužíme – klientům, pacientům, žákům. Bez nich bychom nebyli my, ani supervize.

Jak moc je supervize provázení reflexí a jak moc s sebou nese hodnoty a étos ve vztahové práci?

Dilematické situace v případové supervizi, kdy hodnotový kompas supervizora vypovídá službu, nebo je přímo rozbíjen nejrůznějšími vlivy, by tedy měly být ve středu našeho zájmu. Pojďme je společně zkoumat.

Pro zkoumání použijeme mimo jiné metodu supervizních mikrointervencí, kterou jsme již mnohokrát vyzkoušeli a pokaždé umožnila bezpečné a dynamické objevování.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Workshop je určen praktikujícím supervizorům všech líhní a škol a pro studenty supervize.

CO VÁM WORKSHOP PŘINESE:

Formát workshopu prakticky stopuje naše supervizní intervence. Cílem je objevovat možnosti, které se rodí přímo z lůna supervizní události a ukazují kudy vede cesta supervizní práce a kde se mohou vyskytnout její rozcestí a scestí. Naše metoda je založena na sledování pestrosti variant intervencí, kterými se navzájem inspirujeme a podněcujeme se i k obecnějším debatám o supervizi.

PDF POZVÁNKA KE STAŽENÍ ZDE
TERMÍN WORKSHOPU

18. 06. 2020 (8 hodin)

KDE:

Praha (místo bude upřesněno přihlášeným účastníkům)

ZA KOLIK:

1 250,- Kč /účastníka
(cena zahrnuje přípravu workshopu, facilitaci, pronájem prostor a drobné občerstvení)


PŘIHLÁŠKY VYPLŇUJTE V ELEKTRONICKÉM FORMULÁŘI DO 11. 06. 2020.

PŘIHLASTE SE ZDE

Poznámka:
Chcete se na kurz přihlásit na poslední chvíli, tj. méně než 7 dní před jeho zahájením? Máte dotazy ohledně technických otázek, fakturace, osvědčení atd.?
Obracejte se, prosím, na email: kurzy@tudytam-vzdelavani.cz, nebo +420 721 847 730.


LEKTOŘI SUPERVIZNÍ SKUPINY
HONZA KOSTEČKA

Honzu supervize baví. Baví ho, jak z nevědění vznikají objevy, jak z nesouladu vzniká soulad, jak z nepohodlí vzniká příjemno. Na supervizi se dívá jako na řemeslo, které chce ovládnout v každém jeho detailu nebo jako na magický rituál, který nelze pochopit, jen ho žít…

 

DANIEL KAUCKÝ

Buďte si jisti, že ať se děje cokoli Dan se na to napojí a přidá svoji energii. Možná vás vyprovokuje, nebo nabídne nečekanou perspektivu. Z pozice protřelého supervizora a lektora volí odvážné strategie a nabízí překvapivé úhly pohledu. Dlouhodobě pracoval jako ředitel pro metodiku ve Fokusu Praha. Jako supervizor pracuje s řadou týmů pracovníků v přímé péči. Často je svědkem toho, kým pracovníci chtějí být vedeni, o kom sní a koho nevidí. Přeje oběma stranám, aby se našly.


Zajímají vás podrobnější informace k tomuto kurzu nebo se chcete zeptat na něco jiného? Napište nám na kurzy@tudytam-vzdelavani.cz.

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL: info@tudytam-vzdelavani.cz

Zájem o odběr novinek TUDYTAM

PODPORUJEME SUPERVIZORY