Fresh tým

TUDYTAM je nejen stabilita, ale také inovace a svěží vítr. Pečlivě jsme vybírali ze stovek profesionálů, které známe. Vybrali jsme právě ty, kteří souzní s našimi hodnotami a přístupem. Jsou dostatečně zkušení a zároveň mají potenciál přinést nové k nám i k vám.

Fresh tým


POD ZNAČKOU TUDYTAM VYSTUPUJÍ OD JARA 2020 TYTO ČERSTVÉ TVÁŘE


Bohumila Kalousková

Váží si práce pracovníků v přímé péči. Rozvoj, podpora a reflexe profesionálních kompetencí pracovníků je téma, které ji velmi zajímá. S tím souvisí oblast, jak pečovat sám o sebe a umění komunikace.

Přečtěte si kompletní medailonek

Hana Urbanová

Baví ji klást otázky a spolu s manažery i zaměstnanci hledat, jak dělat věci ještě lépe. Ve facilitaci skupinových procesů se cítí jako ryba ve vodě.

Přečtěte si kompletní medailonek

Honza Rudolf

Cesta Honzy k neziskovému sektoru vedla skrze tábory pro mladé lidi s postižením a bez něj. Stal se jedním ze zakládajících členů spolku Ramus, který táborové aktivity zastřešoval, a pět let stál v jeho čele.

Přečtěte si kompletní medailonek

Kateřina Romančáková

Není ji lhostejný osud dětí, které nemohou vyrůstat se svými rodiči. Aktivně se zapojuje do aktivit na podporu rozvoje náhradní rodinné péče.

Přečtěte si kompletní medailonek

Lucie Vilímková

V sociálních službách od roku 2003 prošla pozicemi od pracovníka v přímé péči po ředitelku organizace. A tak jí nechybí vhled do všech úrovní poskytování služeb. Nejvíce „doma“ se ale cítí v roli metodika.

Přečtěte si kompletní medailonek

Marta Valová

Její dobrodružná povaha je spojena s chronickým idealismem a stálou chutí prosazovat změny, které dělají život lidí s postižením lepší.

Přečtěte si kompletní medailonek

Milena Koubková

Pokud se o někom dá říct, že má smysly jako žiletky, pak je to Milena. Dokáže vymyslet neuvěřitelné „oslí můstky“, aby člověku pomohla dobrat se vlastními silami k jádru věci a jejímu řešení.

Přečtěte si kompletní medailonek


KMENOVÝ TÝM PODPORA A PROPAGACE EXTERNÍ SPOLUPRACOVNÍCI
Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

Zásady ochrany osobních údajů
NOVINKY TUDYTAM