NOVÉ KURZY V TUDYTAM

čerstvé novinky v našem portfoliu kurzů
   PROZKOUMAT JE MŮŽETE TADY   

Průvodce manažerů v sociálních službách

Umíme nabídnout to, co manažeři potřebují, aby se jim pracovalo lépe.
      VÍCE INFORMACÍ     

Vzděláváme v sociálních službách

Podívejte se na naši nabídku otevřených kurzů
   AKTUÁLNÍ SEZNAM PRO ROK 2020  

Jsme tým 6 lektorů s bohatou praxí

Školíme v různých typech organizací
různých typů sociálních služeb.
   TÝM LEKTORŮ   
Rozumíme lidem v pomáhajících organizacích a umíme jim pomoci.
Náš tým

Lada Furmaníková

V sociálních službách se objevila náhodou, ale zjistila, že bez nich už to nepůjde. S láskou a plným nasazením je rozebírá a skládá zase dohromady, aby to tak nějak lépe sedělo.

Zobrazit více

Dita Vojířová

Maličkosti ve vztahu s klientem, které mohou změnit celou spolupráci, nejlépe vidí Dita. Bydlí na kopci, takže má nadhled, a vidí i ty nejmenší detaily, na kterých staví změnu.

Zobrazit více
Jan Kostečka

Honza Kostečka

Potulný profesionální konzultant a amatérský DJ, milovník klidného rodinného života a blízkého lidského kontaktu. Honza si práci užívá a chce, aby plynula jako příjemný večírek.

Zobrazit více

Tomáš Masopust

Manažerská dobrodružství v praxi, struktura a teorie. Rád objevuje, zkoumá a pojmenovává procesy a jevy, které všem umožní víc si užít všeho, co život a práce nabízejí.

Zobrazit více
Jenda Paleček

Honza Paleček

Sociolog v sociálních službách. Supervizor. Inspektor kvality. Analýza a odstup. Úsporné a trefné komentáře. Tam, kde to jde, jezdí na kole. Honza, easy rider.

Zobrazit více
Helena Kožíšková

Helena Kožíšková

Věří v to, že je potřeba pracovníky podporovat a rozvíjet tak, aby rostla jejich důvěra v sebe sama. Na tom pak mohou stavět lepší služby pro své klienty.

Zobrazit více

Lucie Flajšmanová

Vždy milá, laskavá a ochotná. To je naše projektová manažerka, která má na starosti vše důležité, co souvisí se zdárným průběhem projektů a chodem TUDYTAM.

Zobrazit více

Iva Loužecká

Spolku TUDYTAM se stará o webové stránky, aby byly pěkně přehledné, a také o sociální sítě. Podílí se na řízení strategie online propagace a komunikace.

Zobrazit více
Řekli o nás

Dle informací od účastníků kurzu se jim velice líbily především příklady z praxe, konkrétní ukázky práce – videa – a také diskuse nad aktuálními problémy ve službě neboli přizpůsobení se lektorů konkrétním potřebám pracovníků. Naše organizace má dlouhodobou zkušenost s dalším vzděláváním pracovníků v sociálních službách a často se potkáváme s tím, že lektoři mají méně praktických zkušeností než naši pracovníci (teoretici s akreditací :)). Jsme rádi za každý lektorský tým, kde tomu tak není…

Kurz: Dovednosti pro udržení hranic v profesionálním vztahu

Mgr. Ivana Pešatová, Společnost DUHA, z.ú.

Kurz byl skvělý! Obsahově byl zajímavý, pomohl nám pojmenovat “kameny úrazu” a pro kolegy byl inspirativní. Líbilo se nám, jak je dvoudenní kurz strukturovaný, jednotlivé části programu na sebe plynule navazovaly a přitom to bylo pestré, žádná nuda :-) A přidaná hodnota – lektoři jsou profesionálové a zároveň fajn lidi, celý čas provázela příjemná atmosféra.

Kurz: Práce s motivací klienta a hranice služby

Mgr. Ruth Šormová, Portimo, o.p.s.

Po dvoudenním kurzu odcházím spokojená a nabitá novými poznatky. Bylo skvělé, že praxe převažovala nad teorií. Sami jsme si mohli na modelových situacích řadu technik vyzkoušet. Vzdělávání bylo perfektně připravené, průběh svižný. Některé poznatky jsem už měla možnost i zavést do praxe – díky!

Kurz: Vedení porad a facilitační techniky pro manažery v sociálních službách

Mgr. Pavlína Chmelíková, Středisko rané péče Sluníčko, Oblastní charita Hradec Králové

Sociální sítě
KONTAKT

ADRESA ŠKOLICÍ MÍSTNOSTI
Dukelských Hrdinů 500/25A, Praha 7 – Holešovice
Klikněte pro více informací.

EMAIL
info@tudytam-vzdelavani.cz

Zásady ochrany osobních údajů
NOVINKY TUDYTAM